Sidebar

        

گروه تمام صنعت تنها شرکت بازرگانی در ایران است که نمایندگی انحصاری بسیاری از صنایع معتبر و مشهور اروپایی را اخذ نموده است. کیفیت بالای محصولات ارائه شده توسط گروه تمام صنعت، که نتیجه ی همکاری با کمپانی های بزرگ و معتبر اروپایی است این گروه تجاری را از سایر گروه های تجاری ایرانی متمایز می نماید.

در کنار تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف، کادر فنی گروه تمام صنعت که از کارشناسان توانمند داخلی و خارجی تشکیل شده است همواره برای نصب، راه اندازی و تعمیر تجهیزات مورد نظر آماده ی خدمت رسانی به مشتریان هستند.

گروه تمام صنعت با همکاری کمپانی MARCON آماده خدمت رسانی به مشتریان ایرانی در زمینه ی یونیت های بازیافت بخار بنزین، سیستم های بارگیری و تخلیه سوخت در تانکرهای حمل سوخت کامیون ها- قطارها و کشتی و سیستم های کنترل مدرن اتوماتیک در کمترین زمان، با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت رقابتی می باشد. در ادامه لیستی از خدمات قابل ارائه توسط گروه تمام صنعت در این بخش قایل ملاحظه است:

ایستگاه بارگیری و تخلیه

......

 در تانکر

 ایستگاه های بارگیری تانکر طراحی شده توسط این گروه هزینه اختصاص داده شده به پرسنل را کاهش و سرعت و دقت را افزایش می بخشند. بارگیری می تواند توسط دو سیستم باز و بسته انجام پذیرد.

  • سیستم های باز که با هدایت بخارات به اتمسفر خطر را از بین می برند.
  • سیستم های بسته پس از به دام انداختن بخارات یا آن ها را بازیافت نموده یا به صورت مستقیم در تانکر بارگیری میکنند یا به صورت جداگانه میسوزانند.
......

 

 در تانکرهای ریلی
 زمانی که نیاز به انتقال حجم بالایی از مایعات است، استفاده از سرویس on-spot بسیار جالب توجه خواهد بود. یکی از مزایای سیستم on-spot این است که می توان همزمان دو تانک واگن را روی یک پلتفرم و با خطای کمتری پر نمود.
 

 در تانکرهای کشتی
 ویژگی های اصلی ایستگاه های بارگیری در تانکر کشتی MARCON به این شرح می باشند:

  • سیستم کنترلی هیدرولیک یا الکتروهیدرولیک یا بر اساس سفارش مشتری
  • اقدامات امنیتی جامع: سیستم ریلیز اضطراری، کوپلر قطع و وصل سریع هیدرولیک، نظارت خودکار عملیات
  • واحد کنترل از راه دور برای سهولت کنترل اپراتور
  • اتوماسیون TAILOR-MADE و پردازش داده
 
اتوماسیون

شرکت MARCON یکی از تامین کنندگان پیشرو در زمینه ی سیستم های اتوماتیک بارگیری و تخلیه برای تانکرها، تانکرهای ریلی و تانکرهای کشتی است. تاسیسات اتوماتیک MARCON شامل سه سطح بوده که با یکدیگر در ارتباط هستند.

سطح فیلد شامل سنسورها مانند سوییچ ها و عملگرها مانند موتور ولوها، پمپ ها که به صورت گسسته، نقطه به نقطه یا از طریق FIELD BUS به سطح دوم متصل می باشند.

سطح کنترل که در آن تمامی فرآیندها، مسائل امنیتی  مانیتور شده و سطح فیلد کنترل می گردد.

سطح اجرایی که در آن فرآیند بارگیری و تخلیه ی در حال انجام در محل نصب اداره می گردد.

مشاوره  

کارشناسان این گروه با در نظر گرفتن جزئیات و نکات فنی ضروری ایده های مشتری را در این زمینه در کم ترین زمان، با بهترین کیفیت و بهترین قیمت رقابتی به مرحله عمل می رسانند.

بازیافت بخارات بنزین  

فرآیند بازیافت بخارات بنزین یکی از تکنولوژی های بسیار موفق در چند دهه ی اخیر بوده است. با اجرای این عملیات، انتشار مواد خطرآفرین محیطی، ریسک امنیتی و هدر رفت منابع ارزشمند کاهش می یابد. در شرایط نرمال یک ترمینال گازولینی پتانسیل بازیافت 1500 لیتر از هر 1000 مترمکعب محصول انتقال یافته را دارد.

یونیت بازیافت بخار بنزین (VRU) به چند دلیل استفاده می شود:

جلوگیری از انتشار مواد خطرناک به محیط زیست

کاهش خطرات و حوادث در اثر انفجار

کاهش چشمگیر تلفات منابع ارزشمند انرژی


 گواهینامه MARCON :


سایر برندها: